Naši lidé

1

Hlavním posláním primátora je důraz na zlepšování vzhledu Liberce a kvality života v našem městě. V nadcházejících volbách by chtěl svůj post obhájit, a posunout tak naše město o rozhodující krok dál.

2

Ivan Langr

náměstek primátora

Náměstek primátora pro kulturu, školství, sociální věci a cestovní ruch se už druhé volební období podílí především na podpoře kultury, zkvalitňování základního školství a na mnoha projektech v sociální oblasti.

3

Anna Provazníková

projektová koordinátorka

Vystudovaná sociální pracovnice, od roku 2020 krajská zastupitelka, povoláním projektová koordinátorka, fotografka a svého času také učitelka v mateřské škole, na prvním místě ale také máma čtyřletého syna.

4

Lukáš Pohanka

starosta Vratislavic n/N

Dlouholetý úspěšný starosta městského obvodu Vratislavice nad Nisou, kterému rozhodně není lhostejné, jak vypadá místo, kde žije. Své bohaté zkušenosti by znovu rád zúročil i při správě Liberce.

5

Jan Marek

Projektový manažer

Podílel se na přípravě a realizaci řady výzkumných projektů a obecních investičních záměrů. Rád by touto zkušeností pomohl městu připravit a zrealizovat důležité projekty, které Liberec připravuje.

6

V posledních letech se věnuje především projektovému řízení a krizovému managementu. Aktuálně se stará o liberecký bazén než začne jeho velká rekonstrukce. Do Liberce se mu podařilo přivést festival Anifilm.

7

Jiří Janďourek

vedoucí KAM

Architekt, urbanista, pedagog, hudebník a liberecký patriot, jehož dlouhodobým plánem a přáním je nastartovat a vytvořit podmínky pro kvalitní architektonický a urbanistický rozvoj města.

8

Lukáš Hájek

vysokoškolský učitel

Dvacet let Lukáše vychovávalo město pod Ještědem a deset let sbíral zkušenosti po celém Česku i v zahraničí. Svými schopnostmi a odhodláním chce nyní přispět k tomu, aby byl zdejší život ještě lepší.

9

Hana Zemanová

Členka opery DFXŠ

Liberečanka tělem i duší, která v našem městě žije od narození a nikde jinde by ani žít nechtěla. Její život obohacuje dobrovolnická činnost a společnost hodných a nezištných lidí.

10

Jakub Vytiska

IT specialista

V posledních čtyřech letech se mu v Liberci mimo jiné podařilo rozvinout aplikaci Liberec v mobilu, implementovat otevřená data, nastavit digitalizaci záměrů města a zajistit spuštění portálu občana.

11

Robert Prade

ředitel Návrat o.p.s.

Liberecký patriot, který cítí velkou odpovědnost k rodnému městu. Své celoživotní odhodlání změnit svět kolem sebe k lepšímu se naplno snaží naplňovat i v jeho hlavní profesní oblasti – sociální práci.

12

Matyáš Moc

Student práv

Aktivní občan, který by se v libereckém zastupitelstvu chtěl zasadit o zkvalitnění veřejného prostoru, zjednodušit komunikaci úřadu s občany a vycházet vstříc dobrým nápadům.

13

Michal Hron

Daňový poradce

Předseda Židovské obce Liberec, člen prezídia Federace židovských obcí a držitel zlaté Jánského plakety za téměř 60 odběrů krve si celý život plní jeho smysl tím, že se snaží být užitečný druhým.

14

Martin Chroust

Mediální konzultant

Cílem a přesvědčením krajského předsedy a člena předsednictva TOP 09 je spojení liberálních stran tak, aby se omezil vliv populismu a nacionalismu jak na regionální, tak i celostátní úrovni.

15

Jiří Veverka

marketingový ředitel

Aktivně se věnuje marketingu a sportovním projektům. Není mu lhostejné, jak se lidem ve městě pod Ještědem žije, a proto by se rád podílel na zlepšení stavu kulturní sféry a sportovního vyžití.

16

Lenka Procházková

Instrumentářka na op sále

Je hrdá na to, že dostala možnost pracovat se špičkami lékařských oborů ortopedie, traumatologie nebo neurochirurgie. Jejími prioritami jsou víra, mezilidský a mezináboženský dialog, zdravotnictví a rodinná politika.

17

Jarmila Levko

Poslankyně

Poslankyně a bývalá ředitelka Divadla F. X. Šaldy žije v Liberci od svých 14 let. Zastupitelkou Liberce je od roku 2018, byla členkou finančního výboru. Zajímá jí především kultura a školství.

18

Ondřej Makara

inženýr kvality

Po absolvování gymnázia Jeronýmova studoval aplikovanou informatiku, nyní pracuje jako inženýr zákaznické kvality v automobilovém průmyslu. Je členem výboru pro dopravu a územní plánování.

19

Květa Vinklátová

náměstkyně hejtmana

Šestým rokem působí jako náměstkyně hejtmana pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch. Kultura ve všech podobách je jejím celoživotním tématem a náplní jak pracovního, tak velké části volného času.

20

Jan Cverčko

Řidič autobusu MHD

Ředitel Asociace romských představitelů Libereckého kraje by rád uváděl v praxi různé návrhy, a měnil tak svůj rodný Liberec, aby byl ještě bezpečnějším, zelenějším a klidnějším místem k žití.

Kandidáti 21-25

Jiří Zavoral

policista

David Nejedlo

ředitel zoo Liberec

Ondřej Bartůšek

Pedagog

Zuzana Kofferová

Praktická lékařka

Petr Faistauer

Podnikatel

Kandidáti 26-30

Zdeněk Leszkoven

Vedoucí provozu

Andrea Gardoňová

Ředitelka ZŠ

Martin Valčík

Systémový architekt

Petr Dvořák

Obchodní zástupce

Václav Podzimek

Ekonom

Kandidáti 31-35

David Václavík

VŠ pedagog

Matěj Kuc

Bankovní manažer

Jana Janďourková Medlíková

Architektka

Matěj Kůstka

VŠ student

Hana Kubínová

důchodkyně

Kandidáti 36-39

Vojtěch Miler

student historie

Josef Helebrant

Důchodce

Miroslav Filanda

IT specialista

Jan Berki

poslanec
Menu